RN73R2BTTD1962F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1962F50
JLCPCB Part #
C4317003
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS