SG73P2ERTTD1R5J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1R5J
JLCPCB Part #
C7079531
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS