RN73H2ATTD1382C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1382C10
JLCPCB Part #
C3993199
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS