SG73S1JRTTD106J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD106J
JLCPCB Part #
C7311796
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS