RN732BTTD4483F25
MFR.Part #
RN732BTTD4483F25
JLCPCB Part #
C3954789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 448kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS