RN73H2ETTD4123B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4123B10
JLCPCB Part #
C4043331
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS