SG73S2BTTD1000F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1000F
JLCPCB Part #
C284140
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS