RN73H2ATTD1292F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1292F10
JLCPCB Part #
C4264080
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS