RN732ATTD2261C50
MFR.Part #
RN732ATTD2261C50
JLCPCB Part #
C4129796
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS