MOS3CT631R223J
MFR.Part #
MOS3CT631R223J
JLCPCB Part #
C3484436
Description
-55℃~+200℃ 22kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS