SR73W2HTTER681F
MFR.Part #
SR73W2HTTER681F
JLCPCB Part #
C2600974
Description
-55℃~+150℃ 681mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS