RN73H2BTTD2941A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2941A10
JLCPCB Part #
C3958537
Description
2.94kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS