RN73H2ATTD1150D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1150D100
JLCPCB Part #
C2509479
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS