RK73B1FRTTBL106J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL106J
JLCPCB Part #
C4215182
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS