TNPW080520K0BXTA
MFR.Part #
TNPW080520K0BXTA
JLCPCB Part #
C1725075
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount