RN73H1JTTD38R8B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD38R8B25
JLCPCB Part #
C4322163
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS