RT0805DRD07118KL
MFR.Part #
RT0805DRD07118KL
JLCPCB Part #
C2114633
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS