RN73H1JTTD9090B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9090B10
JLCPCB Part #
C4104158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS