RN73R1JTTD8060F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8060F50
JLCPCB Part #
C4552937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS