RN732BTTD2842B25
MFR.Part #
RN732BTTD2842B25
JLCPCB Part #
C4093074
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS