RE0603FRE07360RL
MFR.Part #
RE0603FRE07360RL
JLCPCB Part #
C5721385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS