SG73P2ARTTD125G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD125G
JLCPCB Part #
C6678251
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS