RN73H1JTTD76R6B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD76R6B25
JLCPCB Part #
C4087036
Description
100mW 76.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS