RN73H2BTTD1101C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1101C50
JLCPCB Part #
C4077854
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS