RN73H1JTTD9881C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9881C10
JLCPCB Part #
C3962419
Description
100mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS