RN73H1JTTD76R6A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD76R6A25
JLCPCB Part #
C4319963
Description
100mW 76.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS