CPF0603B523RE
MFR.Part #
CPF0603B523RE
JLCPCB Part #
C3913122
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS