RN73H1JTTD56R2D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD56R2D25
JLCPCB Part #
C4352791
Description
100mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS