RK73G1JRTTD1470D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1470D
JLCPCB Part #
C5725207
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS