RN73H1JTTD56R2C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD56R2C25
JLCPCB Part #
C4115672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS