RN73H2ETTD7503D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7503D25
JLCPCB Part #
C4243335
Description
250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS