SG73S2ATTD8201D
MFR.Part #
SG73S2ATTD8201D
JLCPCB Part #
C4030812
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS