RN73H1JTTD5302B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5302B10
JLCPCB Part #
C4022454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS