SG73P2ERTTD2702F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2702F
JLCPCB Part #
C5751786
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS