SG73P1JRTTD240G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD240G
JLCPCB Part #
C5911342
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS