ESR03EZPJ360
MFR.Part #
ESR03EZPJ360
JLCPCB Part #
C4012136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS