RN73H1JTTD57R6F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD57R6F10
JLCPCB Part #
C4219606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS