RN73H1JTTD47R5C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD47R5C25
JLCPCB Part #
C4010127
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS