RN73H1JTTD1640B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1640B50
JLCPCB Part #
C3922338
Description
-55℃~+155℃ 100mW 164Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS