RC0603BR-07698KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603BR-07698KL
JLCPCB Part #
C6637906
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS