RK73G1ETTP1691C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1691C
JLCPCB Part #
C2580859
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS