SG73P1JRTTD182G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD182G
JLCPCB Part #
C6482298
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS