RN73H1JTTD4171D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4171D10
JLCPCB Part #
C3996384
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS