RN732ATTD5761A05
MFR.Part #
RN732ATTD5761A05
JLCPCB Part #
C4115490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS