SG73G2BTTD9761D
MFR.Part #
SG73G2BTTD9761D
JLCPCB Part #
C7077149
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS