RN73R2ETTD2701C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2701C50
JLCPCB Part #
C2611957
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS