ERJ-H3EF3010V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3010V
JLCPCB Part #
C4170501
Description
-55℃~+175℃ 125mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS