RN73H1JTTD3651D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3651D25
JLCPCB Part #
C4005502
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS