SG73P1EWTTP2552D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2552D
JLCPCB Part #
C5911195
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS