SG73S2ARTTD120J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD120J
JLCPCB Part #
C6483132
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS